مهر ماه

سلام دوستان

امیدوارم همه شما و نی نی های گل تون شاد و سرحال باشید.

این دو سه هفته به حدی سرم شلوغ بود که نمیدونستم چطوری به کارهام برسم.

امسال تمام وقت کلاس گرفتم که خیلی پشیمونم .بعد از این همه تردید و پرس و جو آخرش تصمیمی که درست نبود گرفتم و هنوز یک ماه نشده به اشتباهم پی بردم.اما دیگه دیره.......

کارهای مدرسه یک دفعه دوبرابر کارهای سه سال گذشته م شده و در کنار اون نیازهای رضا به توجه و بازی چند برابره.خصوصا وقتی تازه میرسم از مدرسه.بهش حق میدم و طبیعی می دونم و سعی میکنم درکش کنم و باهاش راه بیام ولی فشار زیادی به خودم اومده.

از طرفی مدرسه دفتر کلاس ها رو به دلایلی با سه هفته تاخیر دادند .سه هفته برای ما که هر کلاسی سه درس داریم خیلیه.اون هم من که به شدت به ارزشیابی معتقدم چه کتبی چه شفاهی.نظرم اینه که بچه ها تا ازشون ارزشیتابی نشه نمی فهمن کجا رو بلد نیستن و باید بیشتر بخونن و یا بپرسن اما تا وقتی ارزشیابی نشدن یه اعتماد به نفس کاذب مانع از تلاش بیشترشون میشه.با اینکه در اموزش و تدریس هم کم نمیذارم اما معتقدم اگه مراحل آموزش رو کمتر و کوتاه تر کنم و بیشتر برای ارزشیابی و بعد اصلاح وقت بذارم کار اشتباهی نکردم.خلاصه اینکه یه عالمه نمره کتبی و شفاهی و عملی جمع شده بود که باید به سرعت وارد دفتر میشد و این یعنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط همین رو بگم که خیلی خسته شدم.اما شکر خدا تموم شد.

و اما خبرهای خوب :

به سلامتی دیگه چیزی به عمه شدنم نمونده.خدا بخواد انشاءالله اول ذی الحجه برادر زاده های عزیزم تشریف فرما میشن. یعنی تنها 12 روز دیگه.انشاءالله که این 12 روز رو هم به حق 12 امام بزرگوارمون به خوبی و سلامتی سپری کنن.همه منظرشونیم حتی از راه دور.

خبر دوم اینکه :

عمو حسین اینها تصمیم گرفتن از پیش ما برن شهر دیگه. کجاش بمونه شاید خود زن عمو دوست داشته باشه بگه کجا. اما خیلی دلمون براشون تنگ میشه خیلی بهشون عادت کردیم..از این نظر توی خبرهای خوب نوشتمش که خودشون خیلی خوشحالند و مدتها براش برنامه ریزی کردن.امیدوارم هر جا باشن سالم و موفق و خوشحال باشن.هر چند دوست داشتیم کنار خودمون بمونن.

/ 2 نظر / 16 بازدید