غزه

امام  خامنه ای (مد ظله عالی) :
امروز مسئله‌ى غزه، مسئله‌ى اول دنیاى اسلام است. این [است] که پیغمبر فرمود: مَن اَصبَحَ وَ لَم یَهتَمَّ بِاُمورِ المُسلِمین فَلَیسَ بِمُسلِم؛ اهتمام به این امر، در صدر اهتمامات همه‌ى دنیاى اسلام باید قرار بگیرد. آحاد مردم، ملتها، دولتها بالخصوص، مسئولان کشورها، مسئولان دولتها بایستى همه به فکر بیفتند.
آمریکا می گوید حماس و مقاومت باید خلع سلاح شوند ولی همه‌ى دنیا و بخصوص دنیاى اسلام، موظفند هرچه میتوانند به تجهیز ملت فلسطین کمک کنند.
                                 *****************
یک ماه از جنایات اسراییل در حمله به غزه و نابود کردن خانواده ها و کشتار کودکان و زنان میگذره،
حمایت کشورهای غربی از این سگ هار هم علنی و اعتراض به جنایاتش فقط در حد اظهار تعجب و شوکه شدن از تعداد زیاد کشته هاست، تعداد شهدای غزه از 1800 نفر گذشته است.
تقریبا به همه ثابت شده که نه مذاکره و نه کوتاه آمدن در مقابل اسراییل، مشکل فلسطین و مردمش را حل نخواهد کرد.
جالب اینکه حتی کاربران و مراجعه کنندگان به سایت صدای آمریکا هم با قاطعیت در نظرسنجی اعلام کرده اند که مسلح کردن مردم کرانه باختری باعث حل مشکل فلسطین خواهد شد. 
حال شماً برادر و خواهر عزیز ایرانی و مسلمان من، چقدر در این راه کمک خواهی کرد؟
هیچ با خود تصور کرده ای که گلوله و موشک خریداری شده با هدیه ی شما، مانعی در برابر جنایات اسراییل در جهت دفاع از خاک مقدس فلسطین و زنان و کودکان بیگناه آن خواهد شد؟
شما چقدر کمک می کنید؟
آیا شما نیز سطل آب تان رو خواهید ریخت تا ان شاءلله سیل اسراییل را ببرد؟
لطفا در صورت تمایل با مراجعه به سایت بانک مهراقتصاد و پرداخت کمک مال خود، از صفحه ی تایید پرداخت عکس گرفته و با هشتگ زیر منتشر نمایید: #i_donate_for_gaza 
بیایید با این کار، خود و دیگران و اطرافیان و عزیزانمان را به کمک جهت تجهیز و تسلیح مردم غزه و کرانه باختری تشویق و در این جهاد مقدس مشارکت نماییم.
آدرس سایت بانک مهر اقتصاد: www.mebank.ir

اینجا رو هم ببینید.

/ 0 نظر / 37 بازدید