فاطمیه

ایستاده بود پشت همین در، تکیه داده بود به همین دیوار و گردن بند یادگاری را کف دستهایش دراز کرده بود سمت فقیری که از این همه سخاوت گریه می کرد.

ایستاده بود پشت همین در، تکیه داده بود به همین دیوار و در را روی چشم های خیس علی یاز کرده بود. روی مردی که برادرش را از دست داده بود.

ایستاده بود پشت همین در، تکیه داده بود به همین دیوار و شنیده بود همسایه ها بلند می گویند علی! او را ببر جایی دور از شهر، گریه هایش نمی گذارد شب بخوابیم.

ایستاده بود پشت همین در، تکیه داده بود به همین دیوار و به بلال که ساکت و محزون آن پشت ایستاده بود گفته بود: بلال دوباره اذان بگو، من دلتنگم.

ایستاده بود پشت همین در، تکیه داده بود به همین دیوار و در را روی علی باز کرده بود که می آمد تا برای سال های طولانی خانه نشین باشد.

ایستاده بود پشت همین در، تکیه داده بود به همین دیوار و گفته بود نمی گذارم ببریدش.

ایستاده بود درست پشت همین در، تکیه بر همین دیوار که . . . !

اللهم صلی علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها

بعدد ما احاط به علمک

/ 3 نظر / 2 بازدید
قاضی

.. و او همچنان راست قامت ایستاده است در برابر من,‌در برابر تو و در برابر تاریخ. و نه پشت در, که در روبروی بشریت و روبروی آن کسی که بتواند پیام او را بخواند. او بیش از آنچه که خواهان لعن دیگران باشد خواستار پیرو است . پیروانی که عارف زمان خویش باشند امام شناس باشند و دشمنان امامت را در این زمان بشناسندکه پیروی از او یعنی لعن به کلیه غاصبان تاریخ و درود بر همه مصلحان.امید آنکه شایسته فاطمی بودن شویم.

توسکا

با سبد رفتم به ميدان، صبحگاهي بود. ميوه ها آواز مي خواندند. ميوه ها در آفتاب آواز مي خواندند. در طبق ها، زندگي روي كمال پوست ها خواب سطوح جاودان مي ديد. اضطراب باغ ها در سايه هر ميوه روشن بود. گاه مجهولي ميان تابش به ها شنا مي كرد. هر اناي رنگ خود را تا زمين پارسايان گسترش مي داد. امتحان كردم اناري را انبساطش از كنار اين سبد سر رفت. ظهر از آيينه ها تصوير به تا دور دست زندگي مي رفت. ............................ مامانی مهربون آقا رضای گل سلام . ممنون بابت متن قشنگی که نوشتین . داغ بزرگ و همیشه تازه ای رو توی گوش دل آدم فریاد می زنه .این متن زیباتون . با یه فنجان قهوه ی داغ ، توی بهار گرم و صمیمیِ یه دوستی بی آلایش منتظرتونم . بیایید تا سرد نشده . دو دقیقه بیشتر وقتتون رو نمی گیره . منتظرم ها .