عرق باد رنجوبه

دوستان گلم و مامان های مهربون:

کسی درباره عرق باد رنجوبه و خواصش و استفاده ش توی سن و سال رضا (دو سال و نیمگی) چیزی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خانم مشاور پیشنهاد دان ولی برای سن و سال رضا تاکید به مشورت با یه پزشک داشتن.

البته تاکید داشتن که رضا بیش فعال نیست ولی برای یه مدت که پرخاشگریش کنترل بشه تا روش های صحیح تربیتی مون روش اثر بذاره گفتن بد نیست.

یادتون نره مطلب قبلی رو بخونید.جدیده!!!!!

/ 6 نظر / 18 بازدید
مهناز مامان آروین

نازی ناراحت شدم فکر کنم یکم تندی و بی اعتنایی لازم بچه هاست اونا از نظر هوشی و فهمی والا مثل ما در 30 سال پیش نیستن خیلی حالیشونه پس نگران یکم تندی نباش [ماچ] انشاالله زودی خوب بشه [قلب]

مارتیا پسر دوست داشتنی ام

متاسفانه تا به حال نشیدنم که برای بچه ها ممکن است مضر باشه یا نه بهتر است هم از عطاری ها بپرسی هم از پزشک

نانا

سلام عزیزم...... ملسی که به ماسر زدی و یه دوست اهوازی دیگه پیدا کردیم... انگار یکم دیر اومدم و مشاور رفتین..... دکتر آیلین یه مشاور با تخصص کودک به من معرفی کرد و یه مشاور معمولی.. فلکه 3 کیانپارس بود معمولیه ... دکتر صمصامی و دکتر خوده آیلین (دکتر خردمند که برای چکاپ می برم آیلین رو پیشش) اعتقاد داشت که خودم باید مشاوره بشم[نیشخند] نه آیلین!!!!‌و همین نظرات روانشناس پسمله خوشمل شمارو داشت در مورد آلین....

نادیا

برای رسیدن به نتیجه خوب در دراز مدت مجبور به تحمل سختیها هستیم.فقط قوی باش و پسروی نکن.انشااله موفق میشی و رضا بعدها ممنونت خواهد بود.

عباس

سلام آخرین مطالبی که برای سروران خودم نوشتم: - عوامل انحرافات جنسی - پیشگیری از انحرافات جنسی - زبان، یکی از عوامل انحراف - فیلم ها و عکس های ... - چرا بضی ها فیلم و تصاویر سکسی رو تماشا می کنند؟ - چقدر ارتباط فرزندانتون رو با هم و یا با دوستانشون کنترل می کنید؟