برگشتیم.....

سلام دوستان

برگشتیم.....

باورش سخت است...

ولی برگشتیم....

از میهمانی خداوند رحمان

از مسجدالحرام..........

از عرفات...........

از مشعرالحرام............

از منی...........

از طواف........

از سعی صفا و مروه..........

از مدینه..........

از مسجدالنبی.............

از بقیع............

انشاءالله که هیچ وقت حتی لحظه ای  ،چشم بر هم زدنی، به صاحب خانه پشت نکنیم و از او برنگردیم و همه زندگی مان لحظه به لحظه قدم به قدم به او نزدیک تر شویم.

این یک ماه مثل یک خواب شیرین چه زود به پایان رسید

دعا کنید به زودی زود دوباره تکرار شود

انشاءالله قسمت شما و همه مشتاقان خانه حق که به دعوت صاحب خانه میهمان خانه ش شوید

واقعا غیر قابل توصیف است

باید رفت و دید

واقعا یک بار کم است

بار اول باورمان نیست کجاییم ...انگار خوابیم.....واقعا باور  نمی کنیم باید برگردیم.........خوشیم..........ولی زودتر از انچه فکرکنیم میهمانی تمام می شود.................

یا رحمن

هر ساله ما را در جمع ضیوف الرحمن بپذیر

ما منتظر میهمانی هستیم

میهمانی به میزبانی خداوند عالم

البته با جرعه ای معرفت

اللهم ارزقنا حج بیتک الحرام فی عامنا هذا و فی کل عام

 

/ 4 نظر / 46 بازدید
من

امام خامنه ای (مد ظله عالی) : امروز مسئله‌ى غزه، مسئله‌ى اول دنیاى اسلام است. این [است] که پیغمبر فرمود: مَن اَصبَحَ وَ لَم یَهتَمَّ بِاُمورِ المُسلِمین فَلَیسَ بِمُسلِم؛ اهتمام به این امر، در صدر اهتمامات همه‌ى دنیاى اسلام باید قرار بگیرد. آحاد مردم، ملتها، دولتها بالخصوص، مسئولان کشورها، مسئولان دولتها بایستى همه به فکر بیفتند.

من

امام خامنه ای (مد ظله عالی) : امروز مسئله‌ى غزه، مسئله‌ى اول دنیاى اسلام است. این [است] که پیغمبر فرمود: مَن اَصبَحَ وَ لَم یَهتَمَّ بِاُمورِ المُسلِمین فَلَیسَ بِمُسلِم؛ اهتمام به این امر، در صدر اهتمامات همه‌ى دنیاى اسلام باید قرار بگیرد. آحاد مردم، ملتها، دولتها بالخصوص، مسئولان کشورها، مسئولان دولتها بایستى همه به فکر بیفتند. آمریکا می گوید حماس و مقاومت باید خلع سلاح شوند ولی همه‌ى دنیا و بخصوص دنیاى اسلام، موظفند هرچه میتوانند به تجهیز ملت فلسطین کمک کنند.

من

یک ماه از جنایات اسراییل در حمله به غزه و نابود کردن خانواده ها و کشتار کودکان و زنان میگذره، حمایت کشورهای غربی از این سگ هار هم علنی و اعتراض به جنایاتش فقط در حد اظهار تعجب و شوکه شدن از تعداد زیاد کشته هاست، تعداد شهدای غزه از 1800 نفر گذشته است. تقریبا به همه ثابت شده که نه مذاکره و نه کوتاه آمدن در مقابل اسراییل، مشکل فلسطین و مردمش را حل نخواهد کرد. جالب اینکه حتی کاربران و مراجعه کنندگان به سایت صدای آمریکا هم با قاطعیت در نظرسنجی اعلام کرده اند که مسلح کردن مردم کرانه باختری باعث حل مشکل فلسطین خواهد شد. حال شماً برادر و خواهر عزیز ایرانی و مسلمان من، چقدر در این راه کمک خواهی کرد؟ هیچ با خود تصور کرده ای که گلوله و موشک خریداری شده با هدیه ی شما، مانعی در برابر جنایات اسراییل در جهت دفاع از خاک مقدس فلسطین و زنان و کودکان بیگناه آن خواهد شد؟ شما چقدر کمک می کنید؟ آیا شما نیز سطل آب تان رو خواهید ریخت تا ان شاءلله سیل اسراییل را ببرد؟ لطفا در صورت تمایل با مراجعه به سایت بانک مهراقتصاد و پرداخت کمک مال خود، از صفحه ی تایید پرداخت عکس گرفته و با هشتگ زیر منتشر نمایید: #i_donate_for_gaza بیایید با این